ismilewhenigankAvatar border
TS
ismilewhenigank
Neangan Dulur ku cara ngahibur ! orang sunda abus pasti ngakak Part 2 .
Setelah sukses (Mereun eta oge) ku thread saya nu pertama http://www.kaskus.co.id/thread/51b65...pasti-ngakak/1
Dibuka heula gan meh ngakak beuki edan !

Neangan Dulur Part II

1.) Allah maha adil itu terbukti ketika kamu bobogohan dengan dia yang bengeut nya kaya TO ( Tutug Oncom ) akakaka emoticon-Ngakak

2.) Neng ko belum tidur? | PANON-PANON AING SETAN, NYA KUMAHA AING WEH DEBLO!!! | Nya nya.. emoticon-Frown(((

3.) Neng kamu meuni putih ih, pake bedak merek apa? | Bogasari A! | SOLATULLOH SALAMULLOH ALATOHA ROSULILLAH!! | emoticon-Frown

4.) Mang cukur mang.. | Dikumahakeun cep? | DICUKUR!! AISIA NGADENGE TEU baik!! | MAKSUD AING DICUKURNA MODEL KUMAHA DEBLO!! | emoticon-Frown(((((

5.) Bro katanya kamu putus? Padahal lagi hujan-hujan gini mah enaknya.. | GANDENG BAGOY BISI DI TUMBALKEUN KA DEWA HUJAN KU AING!!! | emoticon-Frown(((

6.) GUE SAMPE NOROKTOK TUUR KETIKA TAU ELO PERNAH PACUPANG-CUPANG SAMPE LEHER NGAPLEK SAMA DIA! HANGSEUR LO! emoticon-Frown

7.) Beb malam mingguan teh ga rame ya? | Hayang rame mah gelut yu jeung aing? | Eh rame ketang beb da hereuy tadimah emoticon-Frown

8.) Pah, liat itu yang meninggal Pa Aep | Ohhh.. | Atulaah mamah mah kabitaan orangnya! Papah kapaaan? | Arisia! emoticon-Frown((((

9.) Pacaran: "Sayang, malam mingguan yu? | Hayuuu! :*", Jomblo: "Ep,Rajawali yu ep markiran emoticon-Frown((((

10.) Pacaran: "Sayang bobo gih udah malem | Iya sayang :*", Jomblo: "Ep molor aisia bisi modar | ADEUK!!!" emoticon-Frown((((

11.) Pacaran: "Sayang kehujanan nih, kamu dingin ya? Sini aku peluk *peluk*", Jomblo: "Ep sia kahujanan, tiris nyak? Dieu ku aing duruk!" emoticon-Frown

12.) Beb kamu mirip artis taiwan deh | Ohiya gitu beb ? :** ih makasih , Emang siapa beb ? | Ba Rong Sai | ARISIA GODZILA !!!!!!!!

13.) Bro katanya kamu anak gengster ya? | Iya dong! | Gengster apa bro namanya? | TBC! | Anjir! Serem-serem pipanyakiteun gengster teh emoticon-Frown((

14.) Aku mah orangnya sabar bro.. | Maca? | Iya | Ciyus? | Hooh | Enelan? | Yoi | Clina? | MANTOG SIA ANYING!!! | emoticon-Frown(((

15.) Beb kamu itu Babi ya? | MAKSUD SIA NAON SETAAN!! | Babiku Kaulah Selamanya Beb.. :"> | AH EUWEUH KAULAH-KAULAH!! GANTUNG KU AING SIAH LUTUNG !! | emoticon-Frown(

16.) Guys kalian tau gak ? hulk teh transformerannya tai kuda siah emoticon-Frown

17.) Neng.. | GEUS GANDENGLAH PUTUS! | Tapi kan kita belum pacaran | Kamu mau ga jadi pacar aku? | Mau :"> | KITA PUTUS! | AESIAAAAA ODOTTTTT !!! emoticon-Frown

18.) Beb udah tidur belum ? | ... | Beb bales ih | ...| beb atuh !! | Ep tong nga smsan kabogoh aing bisi dibedil ku aengggg ! | Oh tarya ? eta dibajak hp aeng hampura emoticon-Frown

19.) Neng udah saur? | Belum A.. | Saur dulu atuh bisi dipodaran ku aing! | Iyaiya :

20.) Bro mau masuk MNI? | Ada apa aja? | Disini kami menyediakan wahana Bianglala, dan gratis Ucang Angge sama buta. | SIAALAGI ! MARUKANA DUFAN!!

21.) Nama kamu siapa? | Geisha | Momo Geisha? | Bukan | Geisha apa atuh? | Geishakaditulah Lieurr!!! | :'(

22.) *make hedset* *ceurik* | Kunaon bro? | Sedih laguna bro, Dengekeun geura!! *pasangkeun hedset* *dengekeun* Maaaaaju tak gentaaar.. |

Atos gan ah , saya teu aya maksud nanaon selain bade ngahibur , hampura lamun aya masalah atau repost , Inti na kaluarga sunda kudu saling menghargai weh gan emoticon-I Love Indonesia

Don't be copas , be creative ! SANGUAN BISI DIE ! emoticon-Ngakak
Comment kehed tong di read hungkul da lain majalah ieu mah bisi di sumpahin modol angkot siah emoticon-Ngakak
Tungguan update nu katilu na kang :emoticon-Kiss

Geus siap part 3 acan ? Stay di thread ieu!

Part 3 -> http://www.kaskus.co.id/post/51b6d0d...27cf624f000007
Diubah oleh ismilewhenigank 11-06-2013 07:25
0
6.7K
48
Guest
Urutan
Terbaru
Terlama
Guest
Komunitas Pilihan