ismilewhenigankAvatar border
TS
ismilewhenigank
Neangan Dulur ku cara ngahibur ! orang sunda abus pasti ngakak Part Part 3.
Gas langsung part 3 na kang , ieu Part 1 -> http://www.kaskus.co.id/thread/51b65...pasti-ngakak/1 . ieu Part 2 -> http://www.kaskus.co.id/thread/51b6b...gakak-part-2/1 emoticon-2 Jempol

Gaspoll weh ah .

Neangan dulur ku cara ngahibur part 3

1.) *Dikamar* Sayang aku meni sieun ningali budak hideung emoticon-Frown | Mana ? | Itu di panto | *Degungkeun* Etamah poto aing keur leutik siateh samidi! emoticon-Ngakak

2.) Neng boleh kenalan? | Boleh | Minta pin atuh emoticon-Smilie | nih 230D | Kenapa segitu? | Ke minggu harep sawareh deui | SIAAAA KU AENG PEUNCIT ANYEEENG emoticon-Frown(((

3.) Pacaran: "Sayang? | Apa? | Engga hehe :* | Aih centilnya :*" ~ Jomblo: "Sayang? | Kakaraeun maneh tarya kabapa nyebut sayang kehed | Eh bapaaaa deui emoticon-Frown("

4.) Kunaon sih sia neng beut milih si eta ? paling naon sih leuwih na si eta ? Paling Oge LEUWIH GANTENG , LEUWIH BEUNGHAR , LEUWIH JAGO NGOMONG | Geus apal kan sia ayeuna naha aing milih si eta A !!?? | nya neng mangga loba gening leuwih na ;emoticon-Wink #Repost

5.) SAYANG KENAPA KAMU BELUM SMS AKU HARI INI!!!! HAH!!! | Dek nga sms kumaha apan aing tatadi jeung maneh emoticon-Frown | OH HEEUH POHO!!!! | :'(((

6.) PAROLONTONG ANYING NU MAWA AWEWE WAYAH KIEU KANU MOTOR DI JALAN BIASAWEH NANGKEUPNA! SAMARUK AING KABITA KITU LUR? HAHAHAHAHAHAHAH puguh kabita nying emoticon-Frown

7.) SOK AJA SOK READ HUNGKUL BBM AKU DA BBM AKUMAH IQRO GENEP emoticon-Frown((

8.) Pokonya buat yang nulis di dinding facebook aku maaf ga dibales. Teu katempo euy, dindingna geus pinuh ku pipilokan geng motor anying teh emoticon-Frown dasar klewang klewang

9.) Mau ga jadi pacar Aa? | Maaf a kamu terlalu baik, mening jadi temen aja yah? | KU AING ENGKE DIJODOKEUN JEUNG ASEP KAMPAK, MEH JAHAT!| emoticon-Frown((

10.) *Peralatan UjiNyali* Peralatan yg harus di sediakan: Al-quran, sorban, panci, tambang, peso pramuka, casan & tak lupa Logo Slankers. bisi jurigna resep slank emoticon-Frown

11.) Pacaran: "Syg aku Lucu ga? | Iya lucu banget ih :* | Makasih syg :* " • Putus: "Aku masih lucu ga? | HAHAHAHA Orok Onta siah ! | emoticon-Frown sipp

12.) Aku gak pantes buat kamu. aku mah cuma orang biasa. pake boxer juga aku mah yang logor da karetnya udah meral emoticon-Frown

Geusan ah cape mang emoticon-Ngakak ngke deui update na ah

Urang eweuh maksud lain selain ngahibur ! sunda sa dudulur teu butuh cendol jeung sajabana , urang ngan rek niat ngahibur maraneh nu jomblo emoticon-Ngakak
Ngke deui update na kang ah isukan weh deui nya

Cerita ini disponsori oleh: Ceu odah, Sekolah SMUN 00.1 Bandung, Radio Dadang 10.0fm, Roti Aroma, Kopi Kap, Casan BB Ori

Don't copas , be creative emoticon-2 Jempol

Part 4 comming soon emoticon-Cool
Diubah oleh ismilewhenigank 11-06-2013 07:48
0
4.3K
24
Guest
Urutan
Terbaru
Terlama
Guest
Komunitas Pilihan