Pengaturan

Gambar

Lainnya

Tentang KASKUS

Pusat Bantuan

Hubungi Kami

KASKUS Plus

© 2024 KASKUS, PT Darta Media Indonesia. All rights reserved

lugyAvatar border
TS
lugy
EVERYTHING ABOUT NL IN PALEMBANG - Part 1
thread ini adalah pindahan dari (ask) nightlife di seputaran palembang

aturan sederhana:
  1. 17++ yo. Kl ado yg d bwh itu, risiko tanggung dwe. Scaro 17++ dianggep sdh dewasa, berani berbuat, tau risiko, berani tanggung jawab, bs buat keputusan, dan lbh penting: pny penghasilan dwe (malu la nak mesum masi minta duit sm mak)
  2. no SARA. Kt d sini sesamo pecinta wanita, so jgn pandang ras, keturunan, suku, apolg agama.
  3. sesuai judul, all in PALEMBANG. Jd nda termasuk sekitaran Palembang, mis. Prabumulih, Kayuagung, apolagi luar provinsi.
  4. usahain nda bikin fr combo. Kl mau bikin 2 fr, yo jadiin 2 post. Ini mempermudah dalam penyusunan katalog fr.

Spoiler for DISCLAIMER:
coeznoz
mrotongx485
mrotongx485 dan coeznoz memberi reputasi
2
1.5M
9.9K
Thread Digembok
Tampilkan semua post
aldemirAvatar border
aldemir
FR Ke-2
Ijin FR kedua yg tak seberapa ini dari newbie.

Alkisah, kemaren malam newbie lagi kebingungan karena tai macan belom metu dan dapat zonk jg di daerah IBP. Trus berlanjut hunting di app kuning ketemu namannya neng v*r4. Dia LC di cafe sr*w*j4y4 yg baru buka 3 minggu d palembang. Awalnya newbi chat ajak knalan dan jalan tpi gk direspon. Laju newbie chat ado event apo di cafe, baru dibalas.

Skip, ane ngomong tek kawan nak kesano, ujnyo pacak doi ne ngawani gek samo wong sano diakuinyo cowok doi newbie biar pacak diskon minuman ujinyo. Akhirnyo, jam setengah 12 ane merapat kesano. Ketemulah si doi dan mulai menikmati segelas demi segelas minuman sambil mendengarkan live music. Doi jg nyanyike lagu khusus buat newbie (diajak duet tpi newbie dak biso nyanyi).

Nah sampe nak closed cafenyo newbie masih bingung cakmano caro ngomongke kalo newbie nak ngeluarke taik macan. Akhirnyo newbie ngomong galak dak habia ni kito metu bae. Langsung diskaknyo "kakak Bu, yo?". Ane jawab be iyo. PEH katonyo, tapi dio nak minta men pacak hotel yg ado kolamnyo. Laju newbie bukake kamar di hor*s*n bae.

Closed jam setengah 2. Nunggu doi bntr ganti baju. Langsung kami menunggangi kuda besi. Sampai di peraduan, langsung exe. Doi mantap pulo maennyo. Diomongke pasif idak, hyper jg idak. Tapi pengertian bae.

fk: 8 asik pecak becewekan bae...
Face: 8 sundo nian
Body: 7 kecik langsing. Pas nian pokoknyo.
Hj: denget be...
Bj: 6 belom terlatih nian caknyo...
Fj: 9 mantap nian. Ngegrip masi walau la anak sikok. Umur 25. Menikmati. Cak penganten baru bae.
Ro: PASTIIII
Dc: ane tanyo butuh duet berapo, dio jawab minta ongkos taxi bae karena ane nak balek duluan pagi itu kareno polda la nunggu. Ane kasih 200 dio dak masalah.

Terus dio ngomong jgn lamo igo di dusun. Gek adek kangen. Dak tau kangen samo wongnyo apo permainannyo. Hehe...

Sekrang newbie la didusun. Pas buat fr ni ane lagi di samping polda yg lagi bobo cantik. Hahahaha...

Maaf kalo fr berantakan. Salam NL.
0