Pengaturan

Gambar

Lainnya

Tentang KASKUS

Pusat Bantuan

Hubungi Kami

KASKUS Plus

© 2024 KASKUS, PT Darta Media Indonesia. All rights reserved

No CompetitionAvatar border
TS
No Competition
Cerita sejuk bang...
semalam gua jalan2 emoticon-Big Grin..pastu gua perasan ada alay avanza driver muka minta dihajar di sebelah gua emoticon-Kagets..mau ajak lumba emoticon-Kagets...apa lagi start traffic light ijau..gua kasi spin ban emoticon-Cool...lepastu gua beraksi mcm dalam lumba track emoticon-Cool...kalau lu orang mahu tahu..jalan yg gua racing vroom sama itu alay banyak belok belok emoticon-Metal:..so lu orang paham2 jela betapa ekstremnya avanza gua challenge avanza alay tu...emoticon-Cool

ketika itu gua masih dihadapan...tiba ada tikungan gua terpaksa slowkan speed sebab avanza kan mcm kaleng emoticon-Malu (S)...takut terbalik dog pulak nanti emoticon-Malu (S)..suddenly alay tu hampir memancung mobil gua emoticon-Mad (S)...oklah gua bagi nama mobil avanza gua sang serigala jadian malam (king ssjm) emoticon-Metal:..kenapa gua bagi nama mcm ni?sebab avanza gua..mengaum dan mengganas bila tibanya waktu tgh malam..kalau waktu pagi dgn petang dia low profile...emoticon-Cool

ok berbalik pada cerita tadi...gua tukar ke gigi 3 emoticon-Cool...pedal gas ditekan..rpm hampiri 7...vroooooooooooooooooooooooommmm...avanza alay tadi tu ketinggalan lagi...dan akhirnya malam itu gua menjadi juara lagi emoticon-Cool...untuk ke banyak kalinya..yahooo...vrooooooooomm...gua heppi sebab menang race lagi emoticon-Cool..lu orang bila mau race sama KING SSJM gua?ada brani??? emoticon-fuck3
0
1.2K
9
Thread Digembok
Urutan
Terbaru
Terlama
Thread Digembok
Komunitas Pilihan