hatabombaaaAvatar border
TS
hatabombaaa
Lo kepengen Tau Masa Bandelnya Gw Di Masa Kecil Gw Bray
oke bray jadi lo kepengen tau masa bandel gw bray?
oke bray gw ceritain bray, jadi begini nih bray, masa bandel gw dolo itu pas gw masih SD bray
gw dolo demen bgt mencetin bel orang kaya yang tinggal di komplek bray bareng ama temen temen gw bray
Spoiler for Nih bray rumahnye bray:

pas gw dah mencetin tuh bel, gw langsung pke ilmu kijang breng temen temen gw bray alias ngibrit bray
dari kejauhan gw liatin tuh pembantunye lagi nyariin siape yang mencetin belnye bray
pas gw liat pembantunye bray pembantunye cakep bray
Spoiler for pembantunye cakep bray:

yaudah dah gw berenti-in keisengan gw bray
karena gw kesian ame pembantunye bray, biasanye nih bray gw pernah kerjain tuh rumeh yg ade belnye berkali kali bray
bru kali ini bray gw cume kerjain cume sekali bray karena saking cakepnye pembantu yg gw kerjain bray

pernah juga dulu gw nge-godain Guk Guk komplek bray breng temen gw bray
Spoiler for Guk Guk Komplek Bray:

alesan ape gw suka nge-godain anjing item komplek bray, soalnye nih bray gw demen bgt maen kucing kucingan ame guk guk bray, mulai dari denger gonggonganye bray ame sorot matenye nyang tajem bray

Spoiler for Sorot Matenye Nyang Tajem Bray:

pernah dulu tuh Guk Guk gw bata pke tulang segede gaban bray
Spoiler for tulang segede gaban bray:

bukannya die makin kesel ame gw bray eh die malah seneng bray, udeh gitu tulangnye di pungut ame die bray
Spoiler for tulangnye di pungut ame die bray:

pas waktu itu besoknye gw dateng lagi ke si doi bray, eh die malah udeh enggak nge-gongongin gw lagi bray alias udeh jinek ame gw bray setelah kejadian itu rasa bandel gw ke Guk Guk jadi hilang

ya udeh deh gw langsung balik, pas gw balik perut gw laper bray, pas banget ade rumeh di depan pu'un-nye ada yang berbuah bray, klo gak salah pu'un-nye yang berbuah itu buahnye kek gini bray
Spoiler for buahnye kek gini bray:

yaudah bray gw lepas sendal gw bray buat nimpuk tuh buah bray, daripade gw mati kelaperan bray ama temen temen gw bray, dari pade buahnye engga dimakan trus jatoh ke jalanan aspal komplek bray, ye mendingan gw gares deh tuh buah jambu mumpung yang punye rumeh gak ade

pas udeh makan, gw ame temen temen gw kenyang bray, berhubung cuaca lagi terik bray terpaksa gw nyari kali yg deket di sekitar komplek bray

langsung aje gw ame temen temen gw langsung nyubar ke kali bray
Spoiler for nyubar ke kali bray:

adem bgt waktu itu bray pas gw udeh nyelem di kali bray
gw sih orangnye berendem aje bray, klo temen gw tuh orangnye suka salto saltoan kek jeff hardy di smack down bray
Spoiler for jeff hardy di smack down bray:

karena gw merasa cupu bray jadi gw merasa risih bray sama temen gw yg salto bray
lo kek gak tau gw aja bray, gw ini bray orangnye kepengen yg paling jago bray
pas waktu ntuh kebetulan bray, ade tokai ngambang pas gw lagi berendem bray
yaudah gw ambil tuh tokai pke tangan kiri bray
Spoiler for ambil tokai pke tangan kiri bray:

pas tuh tokai gw ambil pke tangan kiri bray, tangan gw nempelnye gak lama lama bray, alias belum lima menitlah istilahnye bray

Lo mo tau kenapa gw megangnye pke tangan kiri bray?
karena emang udeh dari sononye orang klo megang yg namanye tokay itu kudu pke tangan kiri bray
apalagi ini tokai orang bray, mending kuning tokai-nye bray lah ini ijo warna tokai-nye bray

pas gw pegang tuh tokai gw langsung lemparin tuh tokai ke punggungnye yang suka salto dari belakang bray, biar tuh temen gw gak ngeliat gw ngelempar die pke ape bray, mungkin tuh temen gw ngira die di timpuk / di bata ame gw pke lumpur kali karena lembek bray alias gak nyakitin pas kena timpuk bray, untungnye nih bray, temen gw itu salto saltoan mulu bray kek jeff hardi bray, makanye tuh tokai yg nempel di punggungnye lama lama memudar nempelnye bray, coba pas itu die langsung make baju bray bisa kebauan tuh baju alias belepatan ame tokai bray,

udeh dulu ye bray, curhat gw pas gw masih kecil bray, berhubung pala gw lagi mumet bray
sebenernye sih panjang bray, cerita nakal gw pas dulu gw masih kecil bray

yo bay

Diubah oleh hatabombaaa 24-04-2015 14:56
0
7.3K
79
Guest
Urutan
Terbaru
Terlama
Guest
Komunitas Pilihan