Pengaturan

Gambar

Lainnya

Tentang KASKUS

Pusat Bantuan

Hubungi Kami

KASKUS Plus

© 2024 KASKUS, PT Darta Media Indonesia. All rights reserved

petrukdublajayaAvatar border
TS
petrukdublajaya
sendal gue ketuker di warnet
kejadiannye gini brur:

gue pan diterima kerja ye brur ame perusahaan raksasa brur, orang kantor entu nelepon suruh kirimin portopolio dadakan brur, akirnye gue kirim deh portopolio gue 4 lembar A4 liwat hp, pas gue aplot foto nye lodingnye mandek ditengah jalan brur, yaudeh akhirnye gue ke warnet dah tu buat kirimin imel, skip skip,,,,,,,

Akhirnye email send dah, pas gitu di warnet gue ketemu mamat gosrek brur, pulangnye mamat gosrek ngajakin gue ngopi di warkop mang encep, yaudah gue ngopi dah sambil ngobrol2 brur.

abis ngopi gue pengen pulang nih ceritanye, sial dah pas aje gue pake sendal, sendal gue beda sebelah brur emoticon-Mad (S)
Spoiler for SENDAL GUE:

yaudah gue balik ke warnet lagi tuh, pas ampe warnet warnet nye tutup emoticon-Mad (S)apes banget gue emoticon-Frown
terus gue peratiin di depan warnet sendal gue udeh gak ada, kayaknye ketuker brur,

buat kaskuser nyang liat sendal gue tolong balikin ye via VM atau bikin trit di kaskus, soalnye itu sendal kesayangan gue brur, sendal itu udeh 2 tahun menemani gue, dan kini hilang sebelah emoticon-Berduka (S), sendal gue nyang warna ijo, malah ketuker ame yang warna biru, jelek pula emoticon-Frown

0
10.6K
157
Guest
Urutan
Terbaru
Terlama
Guest
Komunitas Pilihan