Pengaturan

Gambar

Lainnya

Tentang KASKUS

Pusat Bantuan

Hubungi Kami

KASKUS Plus

© 2024 KASKUS, PT Darta Media Indonesia. All rights reserved

petrukdublajayaAvatar border
TS
petrukdublajaya
Bokek = gak ade nyang nemenin
ni trit kisah nyata gue brur, nyang pernah gue alemin brur,

Gak ade duit gak ade temen brur, janganken temen, setan aje kagak mo nemenin brur,

gini kejadiannye brur:
kemaren pan gue lagi bokek tu brur, gue mo ngerokok aje suseh bener brur, terus gue maen dah tu kewarungnye si kosim brur, pas ampe warungnye si kosim gue niatnye mo ngutang rokok brur,

tapi baru aje mo ngomong si kosim udeh ngomong duluan brur die bilang kalo rokoknye abis belon belanja brur,

terus ati gue sedih brur, gue jalan deh ke rumahnye mas darmo, pas gue maen die lagi kebeneran duduk di bangku halaman rumahnye lagi ngerokok brur, gue deketin aje die brur sape tau gue dapet rokoknye brur sebatang batang ajemah,

pas gue samperin die liat gue sambil belaga belaga ngomong: IYA MAH AKU MASUK,

kan sialan brur temen kek gitu, akirnye gue maen lagi ke tapang cang ruhidun brur,

pas ampe tapang gue liat anak2 rame brur, lumayan brur sape tau gue dapet rokoknye brur,

ehhhh sial dangkalan brur, pas gue udeh nyampe tapang anak2 entu pada bubar brur,

gue nambah sedih deh brur, yaudah gue jalan lagi ke kuburan brur, pas ampe kuburan ada anak abegeh nyang pacaran brur, gue sambit aje pake tanah kuburan tu nyang pacaran brur, gue lagi sedih malah manas manasin gue tuh abegeh, yaudeh pas gue sambit tu orang kabur dah brur,

terus gue duduk aje di kuburan brur, ehh gak lama ade nyang ketawa brur, gue samperin dah tu brur, suara ketawa nye makin jauh aje brur,

eh gak lama muncul kuntilanak brur, gue samperin aje brur, gue mo minta duit buat beli rokok, pas gue valakin buat beli rokok tu kunti langsung bilang ampun terus kabur brur, pan sialan,

jalan terakhir akirnye gue ketempatnye mamat gosrek brur, pas aje die lagi ngerokok brur, gue minta aje rokok ame die brur, die bilang rokoknye sisa sebatang brur,

yaudah gue bilang buat gue aje sini rokoknye, gue belon ngerokok gitu gue ngomongnye brur,

eh si mamat gosrek malah buka sleting celana nye brur sambil bilang NIHHHH,.?+f6h-h%f

emoticon-Marah emoticon-Marah emoticon-Marah

Perhatian:
Dompet lo jangan selalu kosong brur,
kalo kosong lo masupin aje bon utang biar keliatan lagi kagak bokek.
0
3.2K
43
Guest
Urutan
Terbaru
Terlama
Guest
Komunitas Pilihan